KLUCZ WOLNOŚCI - Rajd Przez Polskę  

AUDYCJA  KLUCZ WOLNOŚCI - RADIO MERKURY

Pierwszy Polski Rajd Motoparalotniowy – Klucz Wolności dobiegł końca.

Akcja, która zaistniała dzięki wspólnemu wysiłkowi ludzi z całej Polski trwała półtora tygodnia, od piątku 27.06.2008 do niedzieli 6.07.2008. W tym czasie powietrzny, motoparalotniowy Klucz Wolności przeleciał ponad 1000 km z gór nad morze, zatrzymując się w Skarżysku Kamiennym /Kielce/, Wieliszewie /Warszawa/, Brzezinach /Łódź/, Michałkowie /Ostrów Wielkopolski/, Cichowie /Poznań/, Pile, Świdwinie i Bagiczu /Kołobrzeg/.

Trasa tego przelotu, a jednocześnie trasa naziemnej karawany pojazdów podążającej za skrzydłami motoparalotni została ustalona wyłącznie dzięki staraniom włodarzy tych miejscowości, którzy zaprosili nas do siebie, oferując noclegi, wyżywienie i paliwo. Lista osób zaangażowanych w przygotowania do przelotu, współorganizatorów w poszczególnych etapach rajdu, oraz współtwórców i uczestników całej akcji sięga ponad 200 osób. To wydarzenie miało miejsce dzięki Waszemu wysiłkowi i Waszej dobrej woli, za co bardzo serdecznie Wam dziękujemy. Lista osób którym nalezą się szczególne podziękowania, foto-relacje z rajdu oraz materiały z prasy i TV już wkrótce.


Cudowne Wyprawy ! Kilka z ciekawszych naszych wypraw....


Warning: Declaration of IceGroupContent::getListByParameters(&$params) should be compatible with IceGroupBase::getListByParameters($params) in /keepflying/modules/mod_ice_carousel/libs/content.php on line 17